Jako jedni z pierwszych w Polsce mamy przyjemność zaoferować usługi pralnicze wykorzystując najnowszą technologię prania stworzoną przez firmę ELECTROLUX, system LAGOON, jedyny na świecie certyfikowany przez WOOLMARK, używa wody jako naturalnego rozpuszczalnika.

Pralnie chemiczne używające rakotwórczego rozpuszczalnika czterochloroetylenu powoli odchodzą do „lamusa” ustępując nowoczesnym technologią, przyjaznym użytkownikowi i środowisku. Z Electrolux mamy dla Państwa idealne rozwiązanie.

LAGOON dbając o delikatne tkaniny i odzież reprezentuje unikalną alternatywę do chemicznego czyszczenia na sucho. Jest pierwszym i jedynym systemem opartym na wodzie certyfikowanym przez WOOLMARK.

Całościowe rozwiązanie zawierające specjalistyczne urządzenia wykończeniowe do finiszingu i biodegradalne detergenty sprawia, że LAGOON jest rozwiązaniem przyjaznym środowisku dla profesjonalnego czyszczenia wełny, jedwabiu, wiskozy i tych tkanin oraz włókien, które uważa się że są domeną czyszczenia chemicznego. Tkaniny czyszczone systemem LAGOON pachną świeżo, są bardziej miękkie w dotyku, kolory ich są wyrazistsze, a biel jaśniejsza.

Zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę, szeroki zakres usług oraz gwarantujemy ich wysoką jakość.

Za najważniejsze w naszej działalności uznajemy jakość i czas wykonywanych przez nas usług. Nasi pracownicy to osoby posiadające wysokie kwalifikacje w dziedzinie czyszczenia i renowacji odzieży.

Nasza pralnia przystosowana jest zarówno do obsługi Klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych takich jak: hotele, restauracje, agencje ochrony, kluby fitness, kluby sportowe, salony kosmetyczne, jednostki oświatowe.